Call Us: 0530 405 68 94

MON- SAT 8:30 AM - 6:00 PM

info@hanihaniturkiye.com

alista ONLINE SUPPORT 24H/7

All Categories

  • All Categories
  • HANICO,LAB
  • KOLAJEN SERİSİ
  • MASKELER
  • SALYANGOZ SERİSİ
  • YENİ SERİ

Blog

ANTİ-AGİNG TEDAVİ

ANTİ-AGİNG TEDAVİ

Hayat son hızıyla akmaya devam ediyor. Geçmişimizle olan bağlarımız, geleceğe yönelik hayallerimiz, ideallerimiz derken an’dan uzaklaşıyoruz. Bir türlü olduğumuz gündeki olduğumuz an’a konsantre olamıyoruz. Dahası hızla geçen bu zaman kargaşasında kendimize, sağlığımıza, görüntümüze yeterli özeni gösteremiyoruz. Evet, hayatın bizden beklentileri oldukça yüksek ama bizlerinde kendimizden ve yaşantımızdan beklentilerimiz aynı oranda yüksek değil mi? Hele ki ortada yaş gibi bir kavram varken, hayal kırıklığı yaşamamak için, şimdiden, içinde bulunduğun, bu yazıyı okuduğun şu küçücük an’ dan itibaren harekete geçmen gerekmez mi? Gelin her geçen gün ile birlikte değişen görüntümüz için, aynalarla barışık kalabilmek için, her şeyden önce, bize sunulan bu hayatı yaşayabilmek için en gerekli olan sağlığımız için, anti-aging tedavi kavramına bir göz atalım. Bakalım nereden geliyor bu popüler kelime, aslında anlatmak istediği ne?

Read more

KIŞIN CİLDİMİZ NEDEN BAKIMA MUHTAÇ?

KIŞIN CİLDİMİZ NEDEN BAKIMA MUHTAÇ?

KIŞ’IN CİLDİMİZ NEDEN BAKIMA MUHTAÇ ?

Sıcacık yazı ve serin bir sonbaharı artık geride bıraktık. Kış kapıda. Değişen hava koşulları, artan soğuk ve çevresel faktörlerle birlikte cildimiz kendini korumakta oldukça güçlük çekiyor. Peki cildimiz neden her mevsimde farklı bakıma ihtiyaç duyuyor ? Cildimizin bu muazzam mekanizmasında neler olup bitiyor?

Read more

KURU CİLTLER

KURU CİLTLER

Cildimiz de en az bizler kadar hassas, en az ruhumuz kadar kırılgan, iç ve dış etkenlere bağlı olarak duruşunu belirleyen, kompleks ancak bir o kadar da eşsiz bir organımızdır. Hava değişiklikleri, mevsim geçişleri, beslenme alışkanlıklarımız, hayata bakış açımız, her biri, cildimiz üzerinde söz sahibi, gelen değişikliklerin müsebbibidir.

Read more
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)